Ogólne

Układ kierowniczy, zawieszenie i geometria kół

Układ kierowniczy, zawieszenie i geometria kół

Na co zwracać uwagę?

Oto kilka objawów, na które trzeba uważać jeśli sądzisz, że masz problem z układem kierowniczym, zawieszeniem, lub geometrią kół.

Nadmierne zużycie opon, dziwne lub niestabilne prowadzenie się samochodu, stuki i uderzenia pod samochodem lub ściąganie do jednej strony są to sygnały, że twój pojazd może mieć problemy w układzie kierowniczym lub zawieszeniu.

Objawy zużytych lub uszkodzonych amortyzatorów, kolumn lub sprężyn to nadmierne podskakiwanie samochodu na wybojach, utrata kontroli podczas nagłego zatrzyma, nadmierne bujanie samochodu podczas zmiany pasa ruchu, nurkowanie samochodu podczas nagłego hamowania, zwis pojazdu z przodu lub z tyłu.

Jeśli doświadczyłeś którekolwiek objawu z powyższych, przyprowadź swój samochód do Serwis Majewscy na kontrolę geometrii kół, układu kierowniczego i zawieszenia.
Ważne jest, aby ustawić geometrię kół w samochodzie za każdym razem, gdy wymieniamy istotne elementy zawieszenia lub, jeśli zauważysz nietypowe lub nieregularne zużycie bieżnika opon. Ustawienie geometrii kół jest stosunkowo niedrogie, a może wydłużyć żywotność opon, zmniejszyć zużycia paliwa, poprawić prowadzenie opon i zapewnić bezpieczną jazdę dla Ciebie i Twojej rodziny.
 

Lista wszystkich porad

Promocja

Wymiana oleju silnikowego

Wymiana oleju silnikowego

Zarezerwuj wizytę

Newsletter

Warto wiedzieć

Jeżeli Twój samochód uległ awarii

Może to być pęknięcie opony, przegrzane silnika, pompa wody lub bardziej poważne uszkodzenia mechaniczne. Prawda jest taka że takie rzeczy dzieją się, gdy jesteś...

Kontakt

Serwis Majewscy

Auto Serwis W. i N. Majewscy
ul. Błękitna 78, 04-663 Warszawa
Tel. (022) 812-53-28,
Tel./Fax (022) 812-03-10

 

Nasza oferta: opony, wymiana opon, wulkanizacja, klimatyzacja samochodowa, mechanika samochodowa, elektronika

Zobacz jak dojechać