Opony

Odpowiednio ustawiona geometria kół, odpowiednia rotacja opon oraz właściwe ciśnienie pomogą zapewnić Tobie i twoim najbliższym bezpieczeństwo.

Wiele osób liczy na twój samochód: twoi najbliżsi, przyjaciele, dziadkowie, nie mówiąc już o tych najmniejszych przyszłych lekarzach, strażakach czy podróżnikach i wielkich odkrywcach, wszystko opiera się na twoich oponach aby pomóc im bezpiecznie dotrzeć tam dokąd zmierzają. Jest to duży odpowiedzialność -  Twój najbliższy Serwis Majewscy zajmuje się tym bardzo poważnie.

Dlatego, świadczymy usługi serwisowe opon wraz z oryginalnym produktami wszystkich renomowanych producentów opon.

Nasi technicy przeprowadzą inspekcję, zrobią rotację wyważa i wymienią twoje opony tak jak zaplanowano. A kiedy nadejdzie czas aby wymienić je na nowe, określimy specjalnie dla ciebie prawidłowy rozmiar i rodzaj opony jakie potrzebujesz do samochodu i typu jazdy. Wreszcie, upewnimy się, że nowe opony są prawidłowo zainstalowane. Potrzebujesz geometrii kół? Serwis Majewscy zajmiemy się również i tym.

Tak więc, odwiedź Serwis Majewscy w Twojej okolicy i zapytaj o opony, geometrię kół. i wymianę Wierzymy że znajdziesz u nas właściwe rozwiązanie. I nie zapomnij: Fabryczne zalecenia odnośnie serwisu opon obejmują rotację kół i geometrię kół. Opony, wymiana opon Warszawa.

 Świadczymy obsługę samochodów z czujnikami TPMS

 

PROMOCJA OPON


 

Promocja

ZNIŻKA na każdą naprawę powyżej 400 zł

ZNIŻKA na każdą naprawę powyżej 400 zł

Zarezerwuj wizytę

Newsletter

Warto wiedzieć

Co należy zrobić przed ruszeniem w drogę?

Przygotuj swój samochód z wyprzedzeniem na warunki jazdy jakie możesz napotkać. Większość producentów określenia "ciężkie" warunki jazdy w następujący sposób...

Kontakt

Serwis Majewscy

Auto Serwis W. i N. Majewscy
ul. Błękitna 78, 04-663 Warszawa
Tel. (022) 812-53-28,
Tel./Fax (022) 812-03-10

 

Nasza oferta: opony, wymiana opon, wulkanizacja, klimatyzacja samochodowa, mechanika samochodowa, elektronika

Zobacz jak dojechać