Opony

Odpowiednio ustawiona geometria kół, odpowiednia rotacja opon oraz właściwe ciśnienie pomogą zapewnić Tobie i twoim najbliższym bezpieczeństwo.

Wiele osób liczy na twój samochód: twoi najbliżsi, przyjaciele, dziadkowie, nie mówiąc już o tych najmniejszych przyszłych lekarzach, strażakach czy podróżnikach i wielkich odkrywcach, wszystko opiera się na twoich oponach aby pomóc im bezpiecznie dotrzeć tam dokąd zmierzają. Jest to duży odpowiedzialność -  Twój najbliższy Serwis Majewscy zajmuje się tym bardzo poważnie.

Dlatego, świadczymy usługi serwisowe opon wraz z oryginalnym produktami wszystkich renomowanych producentów opon.

Nasi technicy przeprowadzą inspekcję, zrobią rotację wyważa i wymienią twoje opony tak jak zaplanowano. A kiedy nadejdzie czas aby wymienić je na nowe, określimy specjalnie dla ciebie prawidłowy rozmiar i rodzaj opony jakie potrzebujesz do samochodu i typu jazdy. Wreszcie, upewnimy się, że nowe opony są prawidłowo zainstalowane. Potrzebujesz geometrii kół? Serwis Majewscy zajmiemy się również i tym.

Tak więc, odwiedź Serwis Majewscy w Twojej okolicy i zapytaj o opony, geometrię kół. i wymianę Wierzymy że znajdziesz u nas właściwe rozwiązanie. I nie zapomnij: Fabryczne zalecenia odnośnie serwisu opon obejmują rotację kół i geometrię kół. Opony, wymiana opon Warszawa.

 Świadczymy obsługę samochodów z czujnikami TPMS

 

PROMOCJA OPON


 

Promocja

Napełnienie klimatyzacji + odgrzybianie

Napełnienie klimatyzacji + odgrzybianie

Zarezerwuj wizytę

Newsletter

Warto wiedzieć

Jeżeli Twój samochód uległ awarii

Może to być pęknięcie opony, przegrzane silnika, pompa wody lub bardziej poważne uszkodzenia mechaniczne. Prawda jest taka że takie rzeczy dzieją się, gdy jesteś...

Kontakt

Serwis Majewscy

Auto Serwis W. i N. Majewscy
ul. Błękitna 78, 04-663 Warszawa
Tel. (022) 812-53-28,
Tel./Fax (022) 812-03-10

 

Nasza oferta: opony, wymiana opon, wulkanizacja, klimatyzacja samochodowa, mechanika samochodowa, elektronika

Zobacz jak dojechać