Skrzynia biegów

Naprawa skrzyni biegów jest jedną z ważniejszych, czasochłonnych i często drogich napraw samochodowych. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby regularnie ją serwisować i konserwować.

Wiemy dokładnie, co zrobić, aby przedłużyć żywotność pojazdu i pomóc uniknąć kosztownych napraw.
Najważniejszą rzeczą jest regularna wymiana oleju w skrzyni biegów. Jest to ważne, ponieważ podczas pracy przekładni wytwarzają się opiłki metalu, które zanieczyszczają olej skrzyni biegów. Ponadto, wysokie temperatury generowane przez skrzynie biegów powodują z czasem utratę właściwości smarnych oleju.

Zalecamy przestrzeganie zaleceń i harmonogramu serwisowego producenta dla utrzymania kompletnej i właściwej opieki Twojego pojazdu. Jednakże, należy sprawdzić poziom oleju w skrzyni biegów, każdym razem kiedy wymieniamy olej silnikowy. Niski poziom oleju może poważnie uszkodzić skrzynię biegów. Twoje mechanik Serwis Majewscy chętnie zrobi to dla Ciebie.

Regularny zaplanowany serwis może pomóc uniknąć kosztownych napraw, zwłaszcza jeśli chodzi o naprawy skrzyni biegów. Odwiedź Serwis Majewscy na bezpłatne wzrokowe oględziny skrzyni biegów.
Więc jeśli chodzi o ekspertów skrzyń biegów ...  Zadzwoń do Serwis Majewscy!
 

Promocja

SPRAWDZENIE HAMULCÓW

SPRAWDZENIE HAMULCÓW

Zarezerwuj wizytę

Newsletter

Warto wiedzieć

Co należy zrobić przed ruszeniem w drogę?

Przygotuj swój samochód z wyprzedzeniem na warunki jazdy jakie możesz napotkać. Większość producentów określenia "ciężkie" warunki jazdy w następujący sposób...

Kontakt

Serwis Majewscy

Auto Serwis W. i N. Majewscy
ul. Błękitna 78, 04-663 Warszawa
Tel. (022) 812-53-28,
Tel./Fax (022) 812-03-10

 

Nasza oferta: opony, wymiana opon, wulkanizacja, klimatyzacja samochodowa, mechanika samochodowa, elektronika

Zobacz jak dojechać