Wulkanizacja i wyważanie

Czy Twój samochód wibruje lub podskakuje podczas jazdy? Czy to zazwyczaj ma miejsce na przy prędkości między 70 a 110 km/h? Jeśli tak, to być może trzeba będzie sprawdzić, czy koła Twojego samochodu są właściwie wyważone.

Mechanicy Serwis Majewscy są ekspertami jeśli chodzi o wyważanie komputerowe kół. Będziemy sprawdzać Twoje opony pod kątem właściwego ciśnienia, wygięcia obręczy, lub jakiekolwiek innych problemów, które mogą wystąpić w twoich oponach.

Nawet kilka gramów niewłaściwego wyważenie może wpływać na przednie opony, co wystarczy by  powodować zauważalne wibracje kierownicy podczas jazdy przy wyższych prędkościach. Jeśli istnieje taka potrzeba, Serwis Majewscy wyważy Twoje opony przez dodanie odpowiedniej ilości obciążenia.

Niewyważone koła powodują denerwujące drgania w samochodzie, koła kierownicy i siedzeń. Mogą one również zwiększyć zużycia paliwa pojazdu, które w tych czasach może kosztować nas sporo pieniędzy.

Co ważniejsze, wyważenie kół ma zasadnicze znaczenie dla bezpiecznej jazdy dla zapewnienia dobrego prowadzenia się pojazdu i maksymalnego zmniejszenia zużycia bieżnika opon.

Mechanicy Serwis Majewscy również mają doświadczenie i wiedzę, aby utrzymać wszystkie aspekty wydajności opon samochodów osobowych, terenowych i dostawczych, w tym wyważanie, wulkanizację i geometrię kół. Jest zalecane przez producentów opon, aby sprawdzać wyważenie i geometrię kół co 15000 km. Wszystkie te czynności przyczynią się do równego zużycia bieżnika i przedłużą życie inwestycji jaką są opony.

Każdy pragnie gładkiej i bezpiecznej jazdy; Serwis Majewscy może pomóc, z dokładnym wyważaniem Polskie drogi nie będą Ci już straszne. Zadzwoń do Serwis Majewscy i umów się na wizytę!

Dowiedz się więcej na temat opon, wulkanizacji i wyważania kół w Porady Serwis Majewscy. Wulkanizacja Warszawa.
 

Promocja

 SPRAWDZENIE ZAWIESZENIA

SPRAWDZENIE ZAWIESZENIA

Zarezerwuj wizytę

Newsletter

Warto wiedzieć

Układ kierowniczy, zawieszenie i geometria kół

Na co zwracać uwagę? Oto kilka objawów, na które trzeba uważać jeśli sądzisz, że masz problem z układem kierowniczym, zawieszeniem, lub geometrią kół. Nadmierne zużycie opon...

Kontakt

Serwis Majewscy

Auto Serwis W. i N. Majewscy
ul. Błękitna 78, 04-663 Warszawa
Tel. (022) 812-53-28,
Tel./Fax (022) 812-03-10

 

Nasza oferta: opony, wymiana opon, wulkanizacja, klimatyzacja samochodowa, mechanika samochodowa, elektronika

Zobacz jak dojechać