Układ chłodzenia

Serwis Majewscy pomaga chłodzić twój silnik
Czy twój silnik się przegrzewa? Lepiej udaj się do Serwis Majewscy.

Nic dziwnego, że silnik podczas procesu spalania wytwarza ciepło. Co można być zaskakujące, jest to że bez funkcjonowania systemu chłodzenia, ciepło wytwarzane przez silnik jest na tyle wielkie, aby uszkodzić komponenty silnik, jak i sam silnik. Aluminiowe głowice mogą się wypaczać. Uszczelka pod głowicą może zostać wydmuchana. Silniki może ulec awarii. A ty i twoja rodzina możecie utknąć w szczerym polu. Dlatego też, jeśli twój samochód przegrzewa się, układu chłodzenia powinno być skontrolowany i naprawiony natychmiast.

Możesz liczyć na Serwis Majewscy, a my sprawimy że system chłodzenia silnika Twojego samochodu będzie działał bezpiecznie i wydajnie. Zalecamy wymianę płynu chłodzącego zgodnie z instrukcją fabryczną twojego samochodu. Ta regularna konserwacja Twojego systemu chłodzenia może pomóc uniknąć kosztownych napraw. I pomoże zapewnić Tobie i twoim najbliższym bezpieczeństwo.
Wstąp do Serwis Majewscy jeśli masz jakiekolwiek pytania, lub aby określić, kiedy Twój samochód wymaga serwisu lub konserwacji.
 

Promocja

Napełnienie klimatyzacji + odgrzybianie

Napełnienie klimatyzacji + odgrzybianie

Zarezerwuj wizytę

Newsletter

Warto wiedzieć

Motoryzacyjne Fakty i Mity

Jeśli słuchasz dużo wskazówek, usłyszysz wiele rzeczy o tym, jak należy prowadzić i dbać o swój samochód. Ale jeśli zatrzymasz się na chwile i pomyślisz o tym, to czy na pewno można...

Kontakt

Serwis Majewscy

Auto Serwis W. i N. Majewscy
ul. Błękitna 78, 04-663 Warszawa
Tel. (022) 812-53-28,
Tel./Fax (022) 812-03-10

 

Nasza oferta: opony, wymiana opon, wulkanizacja, klimatyzacja samochodowa, mechanika samochodowa, elektronika

Zobacz jak dojechać