Układ chłodzenia

Serwis Majewscy pomaga chłodzić twój silnik
Czy twój silnik się przegrzewa? Lepiej udaj się do Serwis Majewscy.

Nic dziwnego, że silnik podczas procesu spalania wytwarza ciepło. Co można być zaskakujące, jest to że bez funkcjonowania systemu chłodzenia, ciepło wytwarzane przez silnik jest na tyle wielkie, aby uszkodzić komponenty silnik, jak i sam silnik. Aluminiowe głowice mogą się wypaczać. Uszczelka pod głowicą może zostać wydmuchana. Silniki może ulec awarii. A ty i twoja rodzina możecie utknąć w szczerym polu. Dlatego też, jeśli twój samochód przegrzewa się, układu chłodzenia powinno być skontrolowany i naprawiony natychmiast.

Możesz liczyć na Serwis Majewscy, a my sprawimy że system chłodzenia silnika Twojego samochodu będzie działał bezpiecznie i wydajnie. Zalecamy wymianę płynu chłodzącego zgodnie z instrukcją fabryczną twojego samochodu. Ta regularna konserwacja Twojego systemu chłodzenia może pomóc uniknąć kosztownych napraw. I pomoże zapewnić Tobie i twoim najbliższym bezpieczeństwo.
Wstąp do Serwis Majewscy jeśli masz jakiekolwiek pytania, lub aby określić, kiedy Twój samochód wymaga serwisu lub konserwacji.
 

Promocja

SPRAWDZENIE HAMULCÓW

SPRAWDZENIE HAMULCÓW

tylko 20 zł

Zarezerwuj wizytę

Newsletter

Warto wiedzieć

Agresja na drodze

Czy to zajechanie drogi, przyhamowanie czy trąbienie, wszyscy jesteśmy narażenie na agresję ze strony innych kierowców. Według badań, około 1 na 3 kobiety czuje lęk przed jazdą...

Kontakt

Serwis Majewscy

Auto Serwis W. i N. Majewscy
ul. Błękitna 78, 04-663 Warszawa
Tel. (022) 812-53-28,
Tel./Fax (022) 812-03-10

 

Nasza oferta: opony, wymiana opon, wulkanizacja, klimatyzacja samochodowa, mechanika samochodowa, elektronika

Zobacz jak dojechać