Zawieszenia i amortyzatory

Zawieszenie Twojego samochodu to nie jest tylko spraw wygodnej i komfortowej jazdy.

To również bezpieczeństwo Twoje i twoich Najbliższych.

Układ kierowniczy i zawieszenie

Czy kiedykolwiek jadąc, miałeś wrażenie, że Twój samochód chce skręcić, kiedy ty chcesz jechać prosto? To się nazywa ściąganie. Albo kiedy uderzyłeś w krawężnik a twój samochód podskakiwał. I podskakiwał. Nie jest dobrze, a tym bardziej bezpiecznie. W takim wypadku potrzebujesz Serwis Majewscy.

Aby utrzymać kontrolę, koła Twojego samochodu muszą być w stałym kontakcie z drogą przez cały czas. To właśnie od tego jest twój układ zawieszenia. Musi on być w stanie wchłonąć nierówności i właściwie prowadzić koła samochodu, co z kolei zapewnienia właściwie wyregulowany układ kierowniczy.

Niezależnie od tego, czy Twój pojazd ma system zawieszenia zbudowany z konwencjonalnych amortyzatorów lub kolumn Macphersona (co jest typowe w wielu przednionapędowych samochodach), Serwis Majewscy wie jak zdiagnozować i naprawić problem. Posiadamy również urządzenia do komputerowej geometrii kół w razie jakichkolwiek problemów z ustawieniem zbieżności.

Myślisz że masz problem z układem kierowniczym i zawieszeniem? Poza ściąganiem i podskakiwaniem, oznakami mogą być również nierównomierne zużycie opon i kiepskie prowadzenie się pojazdu. Jeśli zauważą u siebie którykolwiek z tych objawów, lub jeśli masz pytania na temat geometrii kół , układu kierowniczego i zawieszenia, wstąp do Serwis Majewscy. Możesz liczyć na naszych wykwalifikowanych mechaników, którzy sprawią że twoja jazda będzie równie bezpieczna jak i gładka.
 

 

Promocja

Napełnienie klimatyzacji + odgrzybianie

Napełnienie klimatyzacji + odgrzybianie

Zarezerwuj wizytę

Newsletter

Warto wiedzieć

Tłumiki - na co należy uważać?

Twój układ wydechowy posiada wszystkie jego istotne elementy podwieszone od dołu samochodu. Tak aby utrzymać Twój samochód żeby działał sprawnie, cicho i wydajnie...

Kontakt

Serwis Majewscy

Auto Serwis W. i N. Majewscy
ul. Błękitna 78, 04-663 Warszawa
Tel. (022) 812-53-28,
Tel./Fax (022) 812-03-10

 

Nasza oferta: opony, wymiana opon, wulkanizacja, klimatyzacja samochodowa, mechanika samochodowa, elektronika

Zobacz jak dojechać