Zawieszenia i amortyzatory

Zawieszenie Twojego samochodu to nie jest tylko spraw wygodnej i komfortowej jazdy.

To również bezpieczeństwo Twoje i twoich Najbliższych.

Układ kierowniczy i zawieszenie

Czy kiedykolwiek jadąc, miałeś wrażenie, że Twój samochód chce skręcić, kiedy ty chcesz jechać prosto? To się nazywa ściąganie. Albo kiedy uderzyłeś w krawężnik a twój samochód podskakiwał. I podskakiwał. Nie jest dobrze, a tym bardziej bezpiecznie. W takim wypadku potrzebujesz Serwis Majewscy.

Aby utrzymać kontrolę, koła Twojego samochodu muszą być w stałym kontakcie z drogą przez cały czas. To właśnie od tego jest twój układ zawieszenia. Musi on być w stanie wchłonąć nierówności i właściwie prowadzić koła samochodu, co z kolei zapewnienia właściwie wyregulowany układ kierowniczy.

Niezależnie od tego, czy Twój pojazd ma system zawieszenia zbudowany z konwencjonalnych amortyzatorów lub kolumn Macphersona (co jest typowe w wielu przednionapędowych samochodach), Serwis Majewscy wie jak zdiagnozować i naprawić problem. Posiadamy również urządzenia do komputerowej geometrii kół w razie jakichkolwiek problemów z ustawieniem zbieżności.

Myślisz że masz problem z układem kierowniczym i zawieszeniem? Poza ściąganiem i podskakiwaniem, oznakami mogą być również nierównomierne zużycie opon i kiepskie prowadzenie się pojazdu. Jeśli zauważą u siebie którykolwiek z tych objawów, lub jeśli masz pytania na temat geometrii kół , układu kierowniczego i zawieszenia, wstąp do Serwis Majewscy. Możesz liczyć na naszych wykwalifikowanych mechaników, którzy sprawią że twoja jazda będzie równie bezpieczna jak i gładka.
 

 

Promocja

Napełnienie klimatyzacji + odgrzybianie

Napełnienie klimatyzacji + odgrzybianie

Zarezerwuj wizytę

Newsletter

Warto wiedzieć

Silnik nie startuje?

Ponieważ bateria jest niezbędna do uruchomienia pojazdu, rozładowany lub słaby akumulator oznacza że samochód nie zostanie uruchomiony. Jeśli pojazd wydaje klikając dźwięk zamiast...

Kontakt

Serwis Majewscy

Auto Serwis W. i N. Majewscy
ul. Błękitna 78, 04-663 Warszawa
Tel. (022) 812-53-28,
Tel./Fax (022) 812-03-10

 

Nasza oferta: opony, wymiana opon, wulkanizacja, klimatyzacja samochodowa, mechanika samochodowa, elektronika

Zobacz jak dojechać