Geometria kół

Geometria kół oznacza wiele.

  • Zmniejsza życie opon,
  • zapewnia mniejsze zużycie paliwa oraz bardziej komfortową podróż,
  • sprawia, że Twój samochód jest  bezpieczny.

Zapraszamy na wirtualną wycieczkę po naszym serwisie.

 

Twój technik z Serwis Majewscy jest ekspertem w dziedzinie geometrii i ustawienia kół. To jest coś, co robimy od początku działalności naszej firmy, czyli od 23 lat.

Jeśli uważasz, że Twój samochód ściąga w lewo lub w prawo, to może wskazywać na niewłaściwe ustawienie kół. Inne objawy to nadmierne lub nierównomierne zużycie opon, wibracje na kierownicy lub ogólnego poczucia niestabilności w samochodzie.

Sprawdzenie i regulacja geometrii kół nie tylko poprawia bezpieczeństwo pojazdu, poprawia również prowadzenie twojego samochodu, jak również zmniejsza zużycie paliwa.

Serwis Majewscy oferuje pełną komputerową geometrie kół przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń, aby zapewnić precyzję i dokładność. Serwis Majewscy posiada wiedzę i doświadczonych mechaników, którym możesz zaufać, gdy trzeba rzetelnie i fachowo wykonać geometrię kół. Przez ponad dwie dekady pomagamy w utrzymaniu zawieszenia pojazdu w dobrej kondycji dla wszystkich rodzajów samochodów osobowych i dostawczych - zagranicznych i krajowych. Od drążków kierowniczych i sworzni przez amortyzatory i tuleje  aż po przeguby - serwisujemy je wszystkie.

Pamiętaj, że ustawienie kół podczas wymiany opon będzie przedłużyć życie twoich opon, to pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze. Więc śmiało, sprawdzić dostępność w Serwis Majewscy i wstąp na oględziny.
 test

Podobne artykuły

Promocja

 SPRAWDZENIE ZAWIESZENIA

SPRAWDZENIE ZAWIESZENIA

Zarezerwuj wizytę

Newsletter

Warto wiedzieć

Awaryjne uruchamianie (z kabli)

Sprawdź oba akumulatory, zarówno ten rozładowany jak i akumulator z którego masz zamiar uruchamiać. Jeśli którykolwiek z nich wygląda na uszkodzony, NIE PRÓBÓJ uruchamiania przy...

Kontakt

Serwis Majewscy

Auto Serwis W. i N. Majewscy
ul. Błękitna 78, 04-663 Warszawa
Tel. (022) 812-53-28,
Tel./Fax (022) 812-03-10

 

Nasza oferta: opony, wymiana opon, wulkanizacja, klimatyzacja samochodowa, mechanika samochodowa, elektronika

Zobacz jak dojechać